שמאי מקרקעין מומלצים באזורך הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר מעד שלושה שמאי מקרקעין מומלצים מאזורך. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

שמאי מקרקעין באשדוד

משווים מחירים בין שמאי מקרקעין באשדוד ומוזילים את מחיר השירות. דרך פורטל 'אפרה' ניתן לקבל מספר הצעות מחיר ללא התחייבות להמשך עבודה מול שמאי כזה או אחרים.

בודקים ומשווים בין שמאי מקרקעין באשדוד

מוכרים או קונים נכס? זקוקים להערכת שווי של שמאי מקצועי? כדאי שתדעו שניתן לקבל מחירים שונים לגמרי משמאים שונים, בעבור אותה העבודה בדיוק. זאת הסיבה שאנו ממליצים לבדוק הצעות מחיר של מספר שמאי מקרקעין באשדוד ובסביבתה הקרובה ורק לאחר מכן להגיע להחלטה אודות זהות השמאי שיספק את השירות. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע מקצועי ומפורט על כל עולם השמאות ולהשוות בין שמאים שעברו בדיקות ונמצאו כמומלצים ומקצועיים.

 

שמאי מקרקעין באשדוד

שמאי באשדוד לביצוע הערכת שווי

העבודה הנפוצה ביותר בתחום השמאות היא הערכת שווי לנכסים. מזמינים שמאי, אשר מגיע לבחון את הנכס ולהעריך את השווי שלו על סמך שקלול של נתונים כמו גודל הנכס, השכונה בה הוא נמצא, מצב הנכס ועוד. ניתן להזמין שמאי באשדוד להערכת שווי של נכסים מסוג:

 • הערכת שווי של דירות בבנייני מגורים משותפים.
 • הערכת שווי בעבור משרדים קטנים, בינוניים או גדולים.
 • ביצוע הערכת שווי לבתים פרטיים, וילות ונחלות.
 • הזמנת שמאי מקרקעין באזור אשדוד לבחינת השווי של קרקעות. 

שמאי מקרקעין זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897805

5 דגשים לבחירת שמאי מקרקעין מומלץ באשדוד

 1. בדקו כמה עולה העבודה ונסו לקבל אינדיקציה האם מדובר במחיר גבוה או נמוך ביחס לשאר המחירים בשוק. ניתן לעיין גם במחירון השמאות כאן באתר.
   
 2. הקפידו לבדוק האם מדובר בשמאי מקרקעין בעל רישיון. כל שעליכם לעשות הוא לבדוק האם שמו של השמאי מופיע במאגר שמאי המקרקעין.
   
 3. בשביל לוודא שאכן מדובר בשמאי מקרקעין מומלץ, כדאי לקרוא עליו ביקורות והמלצות וכדאי לבדוק אם יש לו אתר אינטרנט המציג מידע על שירותיו השונים.
   
 4. חלק מהשמאים מתמחים בעבודות ספציפיות כמו הערכת שווי של גג משותף ולכן כדאי לבדוק מה הניסיון של השמאי בעבודה הספציפית הנדרשת לכם, במיוחד כאשר מדובר בעבודה מיוחדת.
   
 5. וודאו מה שלבי העבודה: האם השמאי מגיע פיזית? האם הוא אחראי על הוצאת המסמכים הנדרשים? ומה לגבי מועד אספקת הדו"ח? ומה כלול בו? קבלו תשובות על כל השאלות הללו לפני התחלת העבודה.

שמאות מקרקעין באשדוד - באיזה שלב זה נדרש?

נהוג להתחיל לחפש אחר שירותי שמאות מקרקעין באזור אשדוד כבר בשלב ההתעניינות בנכס וזאת בהנחה ואנו אכן מעוניינים להתקדם עם העסקה. בשלב זה נפנה אל משרד שמאות מקרקעין באשדוד או אל שמאי פרטי ונבקש ממנו לבצע הערכת שווי ולהנפיק לנו דו"ח המציג את תמונת המצב ואת התמחור ההגיוני לנכס זה.