שמאי מקרקעין מומלצים באזורך הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר מעד שלושה שמאי מקרקעין מומלצים מאזורך. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

שמאי מקרקעין באשקלון

מעוניינים לרכוש דירה? רגע לפני שאתם מתקדמים עם עסקה מסוימת, כדאי שתזמינו שמאי מקרקעין באשקלון, אשר יעניק לכם ליווי, ייעוץ מקצועי ובדיקות של הנכס.

עלות הזמנת שמאי מקרקעין באשקלון

אחת השאלות הראשונות אשר קופצות לכולנו לראש בהקשר של הזמנת שמאי מקרקעין באשקלון היא כמה עולה השירות שלו. מחיר הזמנת שמאי מקרקעין, נקבע לפי סוג העבודה הספציפי ובין השאר לפי סוג הנכס שבעבורו נדרש לבצע את הערכת השווי.

 

כך לדוגמה, מחיר להערכת שווי חנות, עשוי להיות שונה ממחיר להערכת שווי קרקע או הערכת שווי לבית פרטי וזאת מאחר והיקף העבודה של השמאי עשוי להשתנות. אם בכל זאת ננסה לספק לכם הערכה כללית על טווח המחירים, נוכל להגיד כי המחיר נע בין 2,000 ל-5,000 ש"ח בממוצע, לעבודות הנפוצות ביותר, למשל הערכת דירה.

 

מחיר ממוצע להערכת שווי נכס

מחיר ממוצע להערכת שווי נכס: ₪3500

טווח מחיר גבוה ₪5000

טווח מחיר נמוך ₪2000

הזמנת שמאי באשקלון מטעם הבנק - כך זה עובד:

כאשר רוצים לקחת הלוואת משכנתא, הבנק מחייב אותנו לקחת שמאי משכנתא מרשימת שמאים שאיתה הוא עובד באופן קבוע. היתרון בכך הוא שכמעט תמיד המחיר ששמאי מטעם הבנק לוקח הוא נמוך יותר אך לא פעם עולה השאלה מה עושים כאשר הערכת השמאי נמוכה ממה שציפינו? ניתן להזמין שמאי נוסף אשר גם הוא עובד עם הבנק בשביל שיבצע הערכת שווי נוספת.

 

שמאי באשקלון

מצאו משרד שמאי מקרקעין באשקלון

במקום לחפש בכל רחבי האינטרנט אחר משרד שמאי מקרקעין באשקלון, אנו כבר עושים בשבילכם את כל הבדיקות ודואגים להעביר את הפנייה שלכם אל המשרדים המובילים בעיר, אשר בהם נמצאים שמאים מומלצים ומקצועיים שישמחו להעניק לכם שירות.

 

זכרו, כדאי לבדוק יותר מהצעת מחיר אחת ושווה לבצע סקר שוק מאחר והוא עשוי לעיתים לחסוך עלויות בצורה משמעותית. נזכיר בהזדמנות זו שאנו מספקים לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות, בהתאם לזמינות השמאים במועד הפנייה.

שמאי מקרקעין זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897805

שמאות מקרקעין באשקלון ע"י שמאי מורשה

העיסוק בשמאות מצריך הרבה ידע מקצועי ובין היתר נדרש לעבור הכשרה מתאימה ולהוציא רישיון. ללא הרישיון לא ניתן לעבוד כשמאי מקרקעין אך לצערנו לעיתים אנו נתקלים במקרים בהם העבודה מתבצעת על ידי שמאי שאינם רשומים במאגר שמאי המקרקעין של משרד המשפטים. לכן, כאשר תזדקקו לעבודת שמאות מקרקעין באשקלון, וודאו היטב מי השמאי והכניסו את שמו או את מספר הרישיון שלו אל המאגר האינטרנט של משרד המשפטים.