שמאי מקרקעין מומלצים באזורך הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר מעד שלושה שמאי מקרקעין מומלצים מאזורך. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

שמאי מקרקעין בתל אביב

שכרו שמאי מקרקעין בתל אביב לצורך הערכת שווי הנכס או הקרקע שלכם. דרכנו תוכלו למצוא שמאי מקרקעין מומלץ ולערוך השוואה בין שמאי מקרקעין בעיר כדי לבחור את מי שנראה לכם הטוב ביותר.

איך בוחרים שמאי מקרקעין מומלץ בתל אביב?

שמאי מקרקעין זה לא בעל מקצוע שמתפשרים עליו. שמאי מקרקעין מומלץ בתל אביב יכול לקחת לכם שכר טרחה גבוה יותר, ולרוב באמת יעשה את זה, אבל אין תחליף להערכת שווי נכס מקצועית או ייצוג נכון ומדוייק. איך תחברו שמאי מקרקעין מומלץ?

 1. התמחות: יש שמאי מקרקעין שמתמחים בסוגי מקרקעין ספציפיים כמו למשל בעת הערכת שווי גג משותף.
   
 2. שמאי מוסמך: לפני שאתם בוחרים בשמאי, ודאו שהוא שמאי מקרקעין מוסמך. תוכלו לבדוק את זה במאגר שמאי מקרקעין.
   
 3. המלצות וחוות דעת: נסו לברר חוות דעת של לקוחות קודמים של השמאי כדי לראות אם הם מרגישים שהוא עשה עבודה טובה.

 

שמאי מקרקעין בתל אביב

מה שכר הטרחה של שמאי מקרקעין בתל אביב?

שכר טרחה של שמאי מקרקעין ישתנה בהתאם לשירות שתצטרכו ממנו. עם זאת אחד השירותים הנפוצים הוא הערכת שווי דירה לצורך השכרה או מכירה. על שירות זה שמאי מקרקעין ידרוש שכר טרחה של 1,750 - 2,250 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להערכת שווי דירה בתל אביב

מחיר ממוצע להערכת שווי דירה בתל אביב: ₪3500

טווח מחיר גבוה ₪5000

טווח מחיר נמוך ₪2000

ערכו השוואה בין שמאי מקרקעין בעיר

כשאתם מחפשים שמאי מקרקעין בתל אביב חשוב לא לקחת ישר את ההצעה הראשונה שאתם מקבלים, אלא לערוך השוואה בין מספר שמאי מקרקעין כדי לראות מי מהם יהיה הטוב ביותר לדעתכם. בגלל זה כשאתם משאירים פרטים אצלנו תקבלו שמות של 3 שמאי מקרקעין בתל אביב - ככה תוכלו להשוות ביניהם ולבחור את הטוב ביותר.

שמאי מקרקעין זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897805

שמאי מקרקעין בתל אביב לכל סוגי המקרקעין

דרך פורטל 'אפרה' תוכלו למצוא שמאי מקרקעין עם התמחות בכל סוג שאתם צריכים. בין אם מדובר בהערכת שווי קרקע להשקעה, הערכת שווי של בית או דירה וגם הערכת שווי של נכסים מסחריים. אחרי שתשאירו פרטים נדאג לחזור אליכם ולבדוק איזה סוג התמחות אתם צריכים ונקשר אתכם לשמאי המתאים.

שמאי מקרקעין בכל רחבי העיר

אנחנו עובדים עם שמאי מקרקעין בכל רחבי תל אביב. הנה רשימה של המקומות הנפוצים:

 • רוטשילד
 • בן יהודה
 • הנמל
 • דרום תל אביב
 • יגאל אלון

האם אפשר לוותר על שירותו של שמאי מקרקעין?

אין הכרח לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין חוץ מבמקרה של רכישת דירה ראשונה למגורים, שם תצטרכו לקחת שמאי משכנתא שעובד עם הבנק, זו חובה מהבנק על מנת לתת לכם משכנתא. חוץ מבמקרה הנ"ל כן תוכלו לנסות לבצעת הערכת שווי של מקרקעין בעצמכם או לנסות לייצג את עצמכם בעת ביקשת פטור או הפחתה מהיטל השבחה או מס שבח.

 

עם זאת לא תהיה לכם גישה למערכת המייצג וכמו שאמרנו בהתחלה, שמאי מקרקעין מקצועי יכול לחסוך לכם סכומים מאוד גבוהים וזה בזכות הידע המקצועי, ההבנה והניסיון שלו. עקב כך לא היינו ממליצים לעשות שום מהלך בהקשר של נדל"ן בלי שמאי מקרקעין כדי לוודא שאתם מנצלים את המיטב מהנכסים וההשקעות שלכם.